Inner Banner
امتیاز دهید :

برگزاری نمایشگاه بین المللی گازهای صنعتی و طبی و صنایع جوش ایران

برگزاری نمایشگاه بین المللی گازهای صنعتی و طبی و صنایع جوش ایران
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / تعداد بازدید : 1136

درباره نمایشگاه
نمایشگاه بین المللی گازهای صنعتی و طبی و صنایع جوش و برش ایران تنها نمایشگاه تخصصی در حوزه های یاد شده در ایران می باشد که به لحاظ اهمیت در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، ساختمان و زیرساخت، مواد غذایی، صنایع دریایی، پزشکی،  و غیره کاربرد دارد و در زمره نمایشگاه های استراتژیک در کشورمان به حساب می آید. 
این رویداد بین المللی پلتفرم مهمی است که تلاش می کند آخرین اطلاعات و دستاوردهای روز دنیا را در قالب فضایی واحد به نمایش بگذارد. 
صنایع گازهای صنعتی و طبی، صنایع جوش و برش از جمله صنایعی است که در صنایع مادر مورد استفاده قرار می گیرند و به همین لحاظ لزوم برگزاری رویدادی تخصصی در این زمینه بسیار مشهود می باشد. 
شرکت توسعه نمایشگاه های بین المللی بنیس در صدد است ضمن دعوت از صاحبان صنایع مرتبط در زمینه گازهای صنعتی و طبی، صنایع جوش و برش و صنایع وابسته نسبت به پیشبرد و معرفی صنایع مذکور اهتمام ورزد و با همکاری صاحبان صنایع آخرین دستاورد های این صنایع را به معرض نمایش قرار دهد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های  42917000 (021) ، 88366659(021) ، 09121716357 و یا فکس 88088508(021)  آقای تقوی تماس حاصل فرمایید. همچنین ازطریق ورود به سایت نمایشگاه می توانید نسبت به درخواست فضا به صورت آنلاین اقدام فرمایید. 
جهت دریافت اطلاعات و فرم آنلاین ثبت نام در نمایشگاه لطفا به آدرس www.GWC-Expo.com ، سایت برگزاری این نمایشگاه مراجعه فرمایید یا از طریق ایمیل با آدرس info@GWC-Expo.com تماس گرفته، نسبت به رزرو غرفه اقدام فرمایید.© benisco 2020, Design & Develop by Parsian Group