Inner Banner

راه حل های گسترش بازار


گسترش بازار در ایران و دسترسی به بازارهای بین‌المللی از رموز اصلی موفقیت در یک اقتصاد همیشه درحال‌توسعه می‌باشد. کسب و کارها در حال در هم نوردیدن مرزهای بین المللی هستند و با سرعت هرچه بیشتر در حال گسترش مرزهای جغرافیایی‌شان می‌باشند.
ایران یکی از مهمترین و راهبردی‌ترین مناطق جهان به حساب می‌آید که شرق آسیا را در یک نوار به اروپا متصل می‌نماید. به این خاطر شرکت‌های بین المللی زیادی که علاقمند به حضور در بازار آسیا و یا باالعکس به دنبال گسترش در بازار اروپا هستند، تمایل زیادی به حضور در این شاهراه حیاتی از خود نشان می‌دهد.
فرصت‌های بی بدیل مصرفی با بهره گیری از هوشمندترین مصرف کنندگان دنیا ایران را به لحاظ جایگاه تجاری تبدیل به یکی از نقاط خاص تجاری در دنیا نموده است.

 

ما چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم

 

شرکت توسعه نمايشگاه هاي بين المللي بنيس از سال 1387 با هدف توسعه خدمات بازاريابي صادراتي در صدد است تا به سرمایه گذاران داخلی، منطقه‌ای و بین المللی کمک نماید تا بفهمند رشد یک کسب و کار پایدار در بازار ایران مستلزم رعایت چه نکاتی هست.
محققان و تحلیلگران ما به دقت پتانسیل‌های رشد کسب و کار شمارا در بازار ایران مورد بررسی قرار می‌دهند که از نتایج این همکاری این مهم به دست می‌آید: استراتژی بررسی روندهای عرضه و تقاضا در بازار ایران و ارائه خدمات به بازارهای مصرفی بزرگ آسیا و اروپا.
کارشناسان ما با بهره گیری از رویکردهای علمی،‌ کاربردی،‌ کمی و کیفی، منسجم و نظامند به شرکت‌ها کمک می‌نمایند تا همزمان ستاد فروش و بازاریابی جدید در کشور و خارج از آن راه اندازی نمایند. 

© benisco 2020, Design & Develop by Parsian Group