Inner Banner


یکی از مهمترین خدمات قابل ارائه در شرکت بنیس برگزاری تورهای تجاری شامل هیاتهای تجاری دولتی و خصوصی می باشد. برگزاری تورهای نمایشگاهی و بعضا جلسات و نشستهای تجاری از جمله خدمات تورهای خارجی شرکت میباشد. این نوع خدمات که با هماهنگی برگزار کنندگان رویدادها به طور مستقیم اجرا می گردد مسیری در جهت دستیابی به شناخت فناوریهای روز دنیا، ارتباط با طرفهای تجاری شرکتها، شناخت بازارهای هدف و ... خواهد بود. 
خدمات قابل ارائه در این تورها شامل موارد ذیل می باشد: 
رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
خدمات رزرو هتل (داخلی/خارجی) 
خدمات اخذ ویزا
ترانسفر فرودگاهی
بیمه مسافرتی
اخذ بلیط ورود به نمایشگاه
مشاور بازرگانی و مترجم چند زبانه
برگزاری نشستهای تجاری مرتبط با مسئولین و افراد مرتبط در حوزه های ذیربط


از جمله نمونه های اجرا شده در شرکت می توان به برگزاری تورهای تجاری نمایشگاه برق و روشنایی لهستان-ورشو، نمایشگاه ساختمان ایتالیا-بولونیا و نمایشگاه مواد غذایی روسیه-مسکو و ... اشاره کرد. 

تورهای تجاری در دست اقدام در همین بخش و در قسمت دویدادهای در دست اجرا اطلاع رسانی خواهند شد. 


از دیگر خدمات شرکت اخذ ویزای تجاری ایران برای نفرات خارجی (Incoming Tour) در نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف می باشد. شرکت بنیس با داشتن پنل وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران آمادگی اخذ ویزای تجاری برای نفرات خارجی با هر ملیتی را دارد. همچنین خدمات رزرو هتل، تورهای گردشگری ایرانگردی، تورهای تهرانگردی، ترانسفر و خدمات اجاره خودرو، اجرای مراسمهای مورد نیاز نفرات، رزرو CIP فرودگاه، برنامه ریزی نشستهای مورد نیاز و غیره از جمله خدمات قابل ارائه در این حوزه می باشد. 

© benisco 2020, Design & Develop by Parsian Group